Wspieraj Globalną Grę!

Aby uzyskać dostęp do kategorii premium i dołączyć do społeczności [Globalna Gra] musisz wspomagać ją finansowo na jeden z trzech podanych niżej sposobów:


Serwis Patronite.pl to platforma za pośrednictwem której możesz dokonać wpłat w sposób zorganizowany, a jednocześnie regularny. Progi, które uprawniają do zawartości premium to: 10 zł, 20 zł, 40 zł, 60 zł i 80 zł.

Odwiedź MÓJ PROFIL w Patronite i dowiedz się więcej.

Jeśli jednak z jakiegoś względu nie chcesz skorzystać z powyższej opcji, dostępne są także inne, darowizna za pośrednictwem systemu PayPal oraz bezpośrednia wpłata na konto. W takim przypadku podejmujesz samodzielną decyzję ile chcesz przekazać, natomiast ja przyszykowałem szereg przywilejów wynikających z poszczególnych poziomów wpłat: 10 zł, 50 zł i 100 zł (szczegóły tutaj).

Od stycznia 2021 roku wszyscy wspierający niezależnie od poziomu wsparcia mają dostęp do materiałów z cyklu „podsumowanie wydarzeń miesiąca”.


PayPal

PayPal
konto bankowe:

72 2490 0005 0000 4004 9084 0473

Filip Dąb-Mirowski

W tytule przelewu podaj: „Darowizna na utrzymanie strony Globalnagra.pl” oraz swój adres email. 


Kategorie wpłat


10 zł – Czytelnik

Jeśli jednorazowo wpłacisz nie mniej niż 10 zł, znajdziesz się na liście Patronów, na okres 1 miesiąca uzyskujesz wczesny dostęp do publikacji i artykułów zanim zostaną opublikowane. Możesz też czytać artykuły z cyklu „podsumowanie wydarzeń miesiąca”.


50 zł – Fan+

Jeśli jednorazowo wpłacisz nie mniej niż 50 zł, Twoje imię zostanie wyróżnione gwiazdką na liście Patronów, dołączysz do grupy dyskusyjnej oraz na okres 6 miesięcy uzyskujesz dostęp do dodatkowych materiałów z sekcji PREMIUM i wcześniejszy wgląd w nowe publikacje. Dodatkowo, wyślę Ci dyplom (cyfrowy) z podziękowaniami i – uwaga – w ramach specjalnych atrakcji, dwa wybrane przez Ciebie, a wydane przeze mnie do 2019 roku ebooki (formaty: pdf, mobi lub epub) zupełnie za darmo.


120 zł – Mecenas

Ten poziom zarezerwowany jest dla mecenasów Globalnej Gry. Dostają oni specjalne wyróżnienie na liście wspierających. Jednorazowa wpłata w takiej wysokości uprawnia do wszystkich przywilejów: dostępu do grupy, wcześniejszych artykułów i sekcji PREMIUM przez 1 rok od dnia wpłaty. Dodatkowo do wyboru 1) wszystkie ebooki (opublikowane przeze mnie do 2019 roku) za darmo i osobiście podpisany dyplom z podziękowaniami, lub 2) kubek „Globalna Gra”. Dyplom i kubek wysyłam tylko na terenie Polski.

Uwagi:
1) Pojedyncze wpłaty nie ulegają kumulacji i nie oznaczają automatycznego awansu do kolejnego progu (tj. 5 x 10 zł nie uprawnia do przywilejów płynących z progu 50 zł, a wpłata 2 x 50 zł + 2×10 nie równa się wpłacie 120 zł itd.).
2) Zakres nabywanych uprawnień może w przyszłości ulec zmianie, jednakże jedynie po wcześniejszym powiadomieniu wpłacających.
3) Aby wznowić konto, dokonaj kolejnej wpłaty w wybranej przez Ciebie kategorii.


Po dokonaniu wpłaty otrzymujesz potwierdzenie mailem, zależnie od środka płatności będą to informacje:

  1. List z Patronite z potwierdzeniem (jeśli korzystasz z tej platformy).
  2. List z domeny globalnagra.pl, który zawierać będzie informacje o bonusach i dane do konta na stronie.
  3. Zaproszenie do dołączenia do zamkniętej grupy dyskusyjnej (podany link).

Jeśli żaden list nie przyszedł – to coś jest nie tak! Sprawdź podany przez Ciebie adres email i zobacz czy listy nie zostały przeflitrowane jako SPAM (tak bywa często jeśli masz maila w Gmail).


Twoje konto zostanie aktywowane zaraz po potwierdzeniu wpłaty. W razie wątpliwości napisz: info@globalnagra.pl