Darowizna

Jak możesz pomóc w utrzymaniu [Globalna Gra]:


Jeśli chcesz dokonać pojedynczej wpłaty w formie darowizny, możesz tego dokonać bezpośrednio na moje konto bankowe.

W takim przypadku podejmujesz samodzielną decyzję ile chcesz przekazać, natomiast ja przyszykowałem szereg prezentów w ramach podziękowań. Posegregowałem je według poziomów wpłat: 10 zł, 50 zł i 120 zł (szczegóły poniżej).


konto bankowe dla wpłat jednorazowych:

72 2490 0005 0000 4004 9084 0473

Filip Dąb-Mirowski

W tytule przelewu podaj: „Darowizna na utrzymanie strony Globalnagra.pl” oraz swój adres email. 


Kategorie wpłat


10 zł – Czytelnik

Jeśli jednorazowo wpłacisz nie mniej niż 10 zł, znajdziesz się na liście Patronów, a także otrzymujesz zaproszenie do zamkniętej grupy dyskusyjnej. Dodatkowo, na okres 1 miesiąca, uzyskujesz wczesny dostęp do publikacji w trakcie tworzenia, zanim finalna wersja zostanie opublikowana na stronie.


50 zł – Fan+

Jeśli jednorazowo wpłacisz nie mniej niż 50 zł, Twoje imię zostanie wyróżnione gwiazdką na liście Patronów, dołączysz do grupy dyskusyjnej oraz na okres 6 miesięcy uzyskujesz dostęp do sekcji PREMIUM i wcześniejszy wgląd w nowe publikacje. Dodatkowo, wyślę Ci dyplom (cyfrowy) z podziękowaniami i – uwaga – w ramach specjalnych atrakcji, dwa wybrane przez Ciebie, a wydane przeze mnie do 2019 roku ebooki (formaty: pdf, mobi lub epub) jako podziękowanie.


120 zł – Mecenas

Ten poziom zarezerwowany jest dla mecenasów Globalnej Gry. Dostają oni specjalne wyróżnienie na liście wspierających. Jednorazowa wpłata w takiej wysokości uprawnia do wszystkich przywilejów: dostępu do grupy, wcześniejszych artykułów i sekcji PREMIUM przez 1 rok od dnia wpłaty. Dodatkowo w ramach podziękowania otrzymujesz wszystkie ebooki (opublikowane przeze mnie do 2019 roku) za darmo i osobiście podpisany dyplom.

Uwagi:
1) Pojedyncze wpłaty nie ulegają kumulacji i nie oznaczają automatycznego awansu do kolejnego progu (tj. 5 x 10 zł nie uprawnia do przywilejów płynących z progu 50 zł, a wpłata 2 x 50 zł + 2×10 nie równa się wpłacie 120 zł itd.).
2) Zakres nabywanych uprawnień może w przyszłości ulec zmianie, jednakże jedynie po wcześniejszym powiadomieniu wpłacających.
3) Aby wznowić konto, dokonaj kolejnej wpłaty w wybranej przez Ciebie kategorii.
4) Wpłaty jednorazowe mają charakter darowizny. Wpłat cyklicznych należy dokonywać za pośrednictwem strony Patronite.


Po dokonaniu wpłaty otrzymujesz potwierdzenie mailem.

Jeśli żaden list nie przyszedł – to coś jest nie tak! Sprawdź podany przez Ciebie adres email i zobacz czy listy nie zostały przeflitrowane jako SPAM (tak bywa często jeśli masz maila w Gmail).


Twoje konto zostanie aktywowane zaraz po potwierdzeniu wpłaty. W razie wątpliwości napisz: info@globalnagra.pl