Wsparcie

Jak możesz pomóc?

Nie da się pogodzić poważnego, opartego na dogłębnej analizie i źródłach, niezależnego dziennikarstwa z życiem rodzinnym i zawodowym dorosłego człowieka.

Powiedzmy sobie szczerze, szeroko rozumiana geopolityka to nisza, to nie wesoły podpis pod roznegliżowaną panią na ostatniej stronie tabloidu, to nie mem z nosaczem.

Media nie są najczęściej zainteresowane pisaniem o tych sprawach a jeśli już, to mają swoich dziennikarzy, którzy na potrzeby chwili zajmują się daną tematyką. Czasem bardziej a czasem mniej sprawnie.

Dochodzi też kolejna kwestia. Pewnych rzeczy się po prostu nie mówi i nie pisze. Mam też wrażenie, że ostatnio szczególnie niemile widziany jest obiektywizm i racjonalność 😉

Poza portalami stricte specjalistycznymi, nie publikuje się też tekstów długich. A ja chciałbym to wszystko Wam zaoferować i to w sposób regularny. Wiem, że tego chcecie, bo sami mi o tym mówiliście.  Nie chcę reklam! Tekstów sponsorowanych! Banerów, innych klikaczy.

Dlatego wybrałem serwis Patronite.pl jako główną platformę za pośrednictwem której możesz mi pomóc finansowo w działalności.

Patronite ta moralne i realne wsparcie. To doping żebym się nie poddawał. To pomoc w kosztach, utrzymaniu serwera, domeny, kupna książek i innych rzeczy (kubka kawy). To mobilizacja by czasem odpuścić pracę zawodową i przeznaczyć siły i czas na opracowanie fajnej treści (tzw. contentu).

Im większe wsparcie, tym większy rozwój! Podcast? Kanał YouTube? Kto wie?

Zostając Patronem dostajesz zaproszenie na zamkniętą grupę FB, na bieżąco rozmawiamy o wydarzeniach. Masz okazję wpływać na temat jakim się zajmę w następnej kolejności, a wybrane artykuły czytasz przed wszystkimi innymi. Otrzymujesz też dostęp do mojej „roboczej tabelki” przedstawiającej chronologię czekających nas wydarzeń – a dzieje się teraz bardzo dużo! Co jeszcze? To zależy od spełnienia celów!

Odwiedź MÓJ PROFIL w Patronite i dowiedz się więcej.

Jeśli jednak z jakiegoś względu nie chcesz skorzystać z powyższej opcji, dostępna jest także inna, darowizna za pośrednictwem systemu :
Z Paypalem sam decydujesz ile chcesz przekazać, przy czym umawiamy się, że odbywa się to na takich samych zasadach progów jak w przypadku Patronite.  Taki datek pozwala na zachowanie większej anonimowości. Paypal nie zmusza też do założenia konta, w przeciwieństwie do drugiej opcji.

Trzecią możliwością jest bezpośrednia wpłata na moje konto bankowe:

72 2490 0005 0000 4004 9084 0473

Filip Dąb-Mirowski

W tytule przelewu podaj: „Darowizna” oraz swój adres email. 

Regularnie wspierają mnie:

Anonimowy_darczyńca

Anonimowy_darczyńca

Grabiszczy Grabowski

Norbert Ciszek

Tomasz Sternal

Maciej H

Łukasz Koguc

Mikołaj Wróbel

Mateusz Batko

Jan Bucz

Paweł Mikołajczyk

Mateusz Śliwa

Wiktor Migaszewski

Norbert Zimoń

Krzysztof Bik

Izabela Wijas

!Kamil Kajetanowicz!

Rafał Urbanelis

*Kamil Bednarczyk

Grzegorz Domysławski

Dziękuję także tym, którzy wsparli mnie w przeszłości:

Wojtek Adamczyk

*Wojtek Nowakowski

Adrian Domag

Marcin Tworkowski