Wsparcie

Szeroko rozumiana geopolityka, stosunki międzynarodowe i zmagania mocarstw nie należą do głównego nurtu tematów obecnych w mediach. To nie wesoły podpis pod roznegliżowaną panią na ostatniej stronie tabloidu, to nie mem z nosaczem.

Najbardziej poczytne media nie są najczęściej zainteresowane pisaniem o tych sprawach a jeśli już, to mają swoich dziennikarzy, którzy na potrzeby chwili zajmują się daną tematyką. Krótko, okazjonalnie. Z kolei specjalistyczne portale działają w oparciu o określone zasady, operują specyficznym językiem, a przekaz kierują przeważnie do wąskiego grona odbiorców.

W swojej publicystyce staram się łączyć te dwa światy, łatwe w odbiorze teksty, z wiedzą ekspercką. Nie da się jednak pogodzić poważnego, opartego na dogłębnej analizie i źródłach, niezależnego dziennikarstwa z życiem rodzinnym i zawodowym dorosłego człowieka. Wiedza i umiejętności mają swoją wartość.

Zwłaszcza jeśli publicystyka ta ma być cechowana obiektywizmem i racjonalnością, cechami niepoprawnymi politycznie (niestety).

Poza portalami stricte specjalistycznymi, nie publikuje się też tekstów długich. A ja chciałbym to wszystko Wam zaoferować i to w sposób regularny. Wiem, że tego chcecie, bo sami mi o tym mówiliście. 

Dlatego Twoja wpłata to nie tylko realne ale i moralne wsparcie. To doping żebym się nie poddawał. To pomoc w kosztach, utrzymaniu serwera, domeny, kupna książek i innych rzeczy (kubka kawy). To mobilizacja by czasem odpuścić pracę zawodową i przeznaczyć siły i czas na opracowanie fajnej treści (tzw. contentu).

Im większe wsparcie, tym większy rozwój!

Dzięki moim Czytelnikom już powstał podcast i kanał YouTube!

Jak możesz pomóc?

Po pierwsze, zastanów się, jaka to ma być kwota. Dla wspierających mnie darczyńców przygotowałem szereg przywilejów i bonusów, wedle zasady jeśli dajesz – otrzymujesz coś ekstra w zamian.

Co do zasady możesz mnie wesprzeć na trzy sposoby: przez Patronite, PayPal lub wpłatą na konto (kliknij by uzyskać więcej informacji).


Kawa z kubka Globalnej Gry smakuje podobno dużo lepiej 😉 (przykładowy obrazek)

Jeśli masz firmę, albo stronę (bloga, podcast, kanał na YouTube) proponuję reklamę w postaci dostarczonego przez Ciebie banera na stronie globalnagra.pl oraz wzmiankę na wszystkich pozostałych kanałach komunikacji (podcast, YouTube etc.). Będzie on widoczny przez miesiąc od dnia wpłaty. Warunki do ustalenia, napisz: info@globalnagra.pl


Regularnie wspierają mnie:

!Kamil Kajetanowicz!

*Wojtek Nowakowski
*Jakub Zrobek
*Zjem Ci Rower
*Grzegorz Niemczyk

Tomasz Sternal
Maciej H
Łukasz Koguc
Mateusz Batko
Jan Bucz
Paweł Mikołajczyk
Wiktor Migaszewski
Norbert Zimoń
Krzysztof Bik
Rafał Urbanelis
Skryty
Bartosz Narzelski
Diana Ch.
Adam Kamiński
Kacper Sulima
Jacek Werner
Daniel Kruk
Mścibór Buzdygan
Marcin Glenszczyk
Weronika Pacześna
Paweł Osman


Szczególne podziękowania dla:

Grzegorz Domysławski


Dziękuję także tym, którzy wsparli mnie w przeszłości:

Wojtek Adamczyk

Adrian Domag

Marcin Tworkowski

Izabela Wijas

*Kamil Bednarczyk

Grabiszczy Grabowski

Mateusz Śliwa

Joanna Łasiewicka

Paweł Pietrasiński

Mikołaj Wróbel

Damian Raciniewski

Robert Duszkiewicz