5 lat Globalnej Gry !

Opublikowane przez Filip Dąb-Mirowski w dniu

Globalna Gra wystartowała na początku 2017 roku, jako kontynuacja ebooka o tej samej nazwie i szybko przerodziła się w miejsce gdzie możecie znaleźć coś, co określam mianem publicystyki analitycznej, czyli takiego rodzaju publikacji, która łączy wiedzę analityczną z lżejszą formą. Na poziomie. W dodatku całkowicie za darmo, w publicznym dostępie.

Od tamtej chwili opublikowałem ok. 150 tekstów, z których spora część liczyła po kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt stron. Nagrałem przeszło 50 odcinków podcastu, oraz kilka filmów. Prowadziłem codzienne relacje m.in. z kryzysu granicznego oraz okresu poprzedzającego wybuch wojny na Ukrainie.

Cały ten projekt ciągnę w zasadzie samodzielnie. Z hobby przerodził się niemalże w pracę. Na zbieranie materiałów, pisanie i nagrania poświęcam średnio 40-60 godzin w miesiącu, na śledzenie i analizę wydarzeń drugie tyle.

Skoro tu jesteście, to znaczy że to co robię ma sens i serdecznie dziękuję za tę wspólną podróż! Wdzięczny jestem za każdego lajka, udostępnienie i komentarz.

Ale szczególne podziękowania należą się wszystkim tym, którzy od początku 2019 roku wspierają/wspierali mnie finansowo m.in. za pośrednictwem platformy Patronite.

Przyznam szczerze, że gdyby nie Wy, to pewnie dawno dałbym sobie spokój z taką skalą działalności. Tymczasem realizacja kolejnych celów, najpierw zapewnienia pokrycia kosztów własnego serwera, domeny itp., następnie utrzymania regularności publikacji, pcha mnie wciąż dalej. Chapeau bas za to!

A dalsze plany? Kolejny poziom to aktualizacje na bieżąco, większa liczba tekstów oraz nagrania podsumowujące wydarzenia. Gdzieś na samym końcu profesjonalizacja kanału na YouTube i wprowadzenie tym samym nowej jakości.

Bez dalszego wsparcia taki rozwój nie będzie możliwy, nie starcza mi mocy przerobowych, a większe zaangażowanie negatywnie odbija się na pracy i tak koło się zamyka.

Jeśli więc chcecie widzieć więcej Globalnej Gry, zależy Wam na jej istnieniu albo po prostu podoba się Wam to co robię, rozważcie wsparcie.

Jeśli z różnych powodów nie chcesz lub nie możesz tego zrobić, to w porządku. Globalna Gra będzie się ukazywać i to w publicznym dostępie, tak długo jak się da!


2 komentarze

Adam · 2022-05-01 o 15:11

Gratuluję rocznicy i dziękuję za świetne teksty 🙂
Powodzenia! A my czekamy na kolejne 🙂

    Filip Dąb-Mirowski · 2022-05-02 o 10:16

    Dziękuje!

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *