Zmiany na stronie

Opublikowane przez Filip Dąb-Mirowski w dniu

Szanowni Czytelnicy,

Minął już przeszło rok, odkąd zdecydowałem się poszukać wsparcia za pośrednictwem platformy Patronite. Z czasem, doszła do tego możliwość wpłat przez PayPal i bezpośrednio na konto. Przekazane w ten sposób fundusze przeznaczyłem m.in.: na opłacenie serwera, domeny, literaturę (część była recenzowana na stronie), różnorakie akcesoria i kawę. Wpłaty te parę razy zmobilizowały mnie do poświęcenia dodatkowego czasu na przygotowanie wartościowych treści, odpuszczenia niektórych zleceń zawodowych i walki o większą regularność. Powoli osiągamy założone cele. Stale rozwijam stronę i mam poczucie sukcesywnie robionych postępów (podcast!).

Wiem, że wasze wsparcie wynika z mocnego przekonania i woli pomocy niezależnym twórcom. Jestem Wam za to ogromnie wdzięczny. Czuję się też w obowiązku, żeby dawać coś w zamian, więcej niż tylko kolejne artykuły. Dlatego wyższe progi gwarantują dodatkowe przywileje, a już kilka miesięcy temu na stronie ruszyła sekcja z dodatkowymi materiałami tylko dla Patronów.

Nadszedł czas żeby ujednolicić wpłaty z Patronite i innych źródeł oraz zaktualizować progi wsparcia oraz wzbogacić stronę o nową funkcjonalność.

Stąd chciałbym Wam powiedzieć o kilku, istotnych zmianach:

  1. Od dzisiaj oficjalnie powołana zostaje sekcja Premium– dodatkowe materiały, wcześniejsze czytanie artykułów, wpisów itp. (zamiast luźnej formuły „Strefy Cienia”)
  2. Dostęp do niej odbywać się będzie poprzez zalogowanie się na utworzone na stronie konto.
  3. Konta te zrównają w prawach osoby regularnie płacące za pośrednictwem Patronite, z tymi, którzy korzystają z wpłat poprzez system PayPal i konto bankowe. Do tej pory musiałem to robić ręcznie, teraz progi będą przypisywane do użytkowników.
  4. Każda wpłata >5zł (także pojedyncza) niezależnie od wysokości i tego czy jest regularna, daje stały dostęp do grupy dyskusyjnej na Facebooku. Jeśli kiedyś dyskusja przeniesie się na forum strony – tam także dostęp będzie gwarantowany. Nie zostanie zamknięty jeśli przestaniesz wpłacać.
  5. Wpłaty poza Patronite łączą przywileje z poszczególnych progów patronackich w trzy kategorie: >10 zł, >50 zł i >100 zł.
  6. Aktualizacji ulegają progi w Patronite (prawa nabyte przez aktywnych Patronów pozostają w mocy). Zmiany mają charakter aktualizacyjny i precyzujący. Obowiązujące progi to: 5 zł, 10 zł, 20 zł, 40 zł, 60 zł i 80 zł.
  7. Progi od 20 zł wzwyż dają dostęp do sekcji Premium.
  8. Dostęp do sekcji Premium i wczesnego czytania artykułów będzie aktywny zarówno w okresie trwania subskrypcji jak i przez pewien czas po jej wygaśnięciu!
  9. W okresie przejściowym, dotychczasowi Patroni z poziomu 10 zł (Czytelnik) otrzymują dostęp do sekcji Premium na okres 1 miesiąca.
  10. Zmiany na Patronite obowiązują od momentu ich wprowadzenia przez serwis.

Wszystkie osoby aktywnie wspierające Globalną Grę, otrzymają wkrótce maile z informacją o utworzeniu konta na stronie. Sprawdźcie pocztę! (także folder SPAM)


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *