Patronat: II Konferencja „Człowiek, a kto to taki?”

Opublikowane przez Filip Dąb-Mirowski w dniu

II Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Człowiek. A kto to taki?”

Dzisiaj trochę nietypowo. Chciałbym polecić Waszej uwadze konferencję organizowaną przez Politologiczne Koło Naukowe studentów UMCS w Lublinie, którą mam przyjemność, jako Globalna Gra, objąć honorowym patronatem.

Tematem przewodnim wydarzenia będzie wszechstronna refleksja nad naturą i istotą człowieczeństwa, ukazywaną w filozofii, religii, nauce i sztuce. A mówiąc krótko – pytanie o istotę człowieczeństwa. Jak poinformowali mnie organizatorzy, głównym zamysłem jest przedstawienie postrzegania człowieka jako jednostki w naukach humanistycznych i społecznych. A ponieważ cenię sobie wszelkie inicjatywy skłaniające do dogłębnej refleksji i dyskusji nad szeroko pojętym stanem społeczeństwa (grupy) oraz miejscem człowieka (jednostki) w dynamicznie zmieniającym się świecie, nie mógłbym odmówić promocji.

Wydarzenie jest skierowane do studentów oraz doktorantów z ośrodków akademickich z całej Polski. Jest to już druga edycja. W poprzedniej udział wzięło 48 prelegentów. Konferencję patronatem objęli m.in. Dziekan Wydziału Politologii UMCS oraz Radio Free

Sympozjum odbędzie się w piątek, dnia 31 maja 2019 roku i potrwa od godz. 11:00 do godz. 16:00.

Lublin to ładne miasto o solidnej bazie naukowej, co z pewnością skłoni uczestników do wyjątkowego intelektualnego pobudzenia 😉 Nadarza się znakomita okazja do zawarcia nowych znajomości i poszerzenia horyzontów myślowych. Polecam.

Więcej info i kontakt TUTAJ.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *