Wsparcie

Jak możesz pomóc?

Nie da się pogodzić poważnego, opartego na dogłębnej analizie i źródłach, niezależnego dziennikarstwa z życiem rodzinnym i zawodowym dorosłego człowieka.

Powiedzmy sobie szczerze, szeroko rozumiana geopolityka to nisza, to nie wesoły podpis pod roznegliżowaną panią na ostatniej stronie tabloidu, to nie mem z nosaczem.

Media nie są najczęściej zainteresowane pisaniem o tych sprawach a jeśli już, to mają swoich dziennikarzy, którzy na potrzeby chwili zajmują się daną tematyką. Czasem bardziej a czasem mniej sprawnie.

Dochodzi też kolejna kwestia. Pewnych rzeczy się po prostu nie mówi i nie pisze. Mam też wrażenie, że ostatnio szczególnie niemile widziany jest obiektywizm i racjonalność 😉

Poza portalami stricte specjalistycznymi, nie publikuje się też tekstów długich. A ja chciałbym to wszystko Wam zaoferować i to w sposób regularny. Wiem, że tego chcecie, bo sami mi o tym mówiliście.  Nie chcę reklam! Tekstów sponsorowanych! Banerów, innych klikaczy.

Dlatego wybrałem serwis Patronite.pl jako główną platformę za pośrednictwem której możesz mi pomóc finansowo w działalności.

Patronite ta moralne i realne wsparcie. To doping żebym się nie poddawał. To pomoc w kosztach, utrzymaniu serwera, domeny, kupna książek i innych rzeczy (kubka kawy). To mobilizacja by czasem odpuścić pracę zawodową i przeznaczyć siły i czas na opracowanie fajnej treści (tzw. contentu).

Im większe wsparcie, tym większy rozwój! Podcast? Kanał YouTube? Kto wie?

Zostając Patronem dostajesz zaproszenie na zamkniętą grupę FB, na bieżąco rozmawiamy o wydarzeniach. Masz okazję wpływać na temat jakim się zajmę w następnej kolejności, a wybrane artykuły czytasz przed wszystkimi innymi. Otrzymujesz też dostęp do mojej „roboczej tabelki” przedstawiającej chronologię czekających nas wydarzeń – a dzieje się teraz bardzo dużo! Co jeszcze? To zależy od spełnienia celów!

Odwiedź MÓJ PROFIL w Patronite i dowiedz się więcej.

Jeśli jednak z jakiegoś względu nie chcesz skorzystać z powyższej opcji, dostępna jest także inna, darowizna za pośrednictwem systemu :
Z Paypalem sam decydujesz ile chcesz przekazać, przy czym umawiamy się, że odbywa się to na takich samych zasadach progów jak w przypadku Patronite.  Taki datek pozwala na zachowanie większej anonimowości. Paypal nie zmusza też do założenia konta, w przeciwieństwie do drugiej opcji.

Trzecią możliwością jest bezpośrednia wpłata na moje konto bankowe:

72 2490 0005 0000 4004 9084 0473

Filip Dąb-Mirowski

W tytule przelewu podaj: „Darowizna” oraz swój adres email. 

Regularnie wspierają mnie:

Anonimowy_darczyńca

Grabiszczy Grabowski

Norbert Ciszek

Tomasz Sternal

Maciej H

Łukasz Koguc

Mikołaj Wróbel

Mateusz Batko

Jan Bucz

Marcin Tworkowski

Paweł Mikołajczyk

Adrian Domag

Mateusz Śliwa

Wiktor Migaszewski

Grzegorz Domysławski

Norbert Zimoń

Krzysztof Bik

Izabela Wijas

Dziękuję także tym, którzy wsparli mnie w przeszłości:

Wojtek Adamczyk

*Wojtek Nowakowski